Home Łodzie Mazury

Oferujemy Państwu serię łodzi przeznaczonych do wędkowania, sportu i turystyki.

Nasze wieloletnie doświadczenie motorowodne w połączeniu z nowoczesnymi możliwościami technologicznymi pozwoliły przygotować starannie wybrane zestawy łodzi z silnikami zaburtowymi, zapewniające optymalne połączenie komfortu, osiągów, bezpieczeństwa i niskich kosztów eksploatacji.

Łodzie Mazury wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości produkowanych przez firmy takie jak: Reichhold, Vertex, Ashland, Diab.

W ich produkcji stosuje się technologię typu sandwicz, handlay-up, nakładanie żelkotu metodą natrysku, a przy największych łodziach metodę infuzji. Zastosowanie tych metod gwarantuje najwyższą wytrzymałość konstrukcji oraz wydłużoną odporność na procesy starzenia, wynikające z wpływów atmosferycznych

i środowiskowych.

Czterosuwowe silniki Honda od wielu lat stanowią elitę w gronie zaburtowych napędów do łodzi. Wyposażone w szereg unikalnych rozwiązań technicznych łączą w sobie najwyższe osiągi z najniższym w klasach zużyciem paliwa i poziomu hałasu.

Stosowany w silnikach dużej i średniej mocy, układu zmiennych faz rozrządu V-TEC zapewnia płynne i dynamiczne przyspieszenie w całym zakresie obrotów, a opatentowany przez Hondę system ECO-mo umożliwia zaoszczędzenie nawet 20% paliwa przy wykorzystaniu jego maksymalnych osiągów. Niezależnie od wyboru modelu, każdy z nich zapewnia dużą dawkę emocji podczas każdego rejsu.

Zapraszamy na naszą wyprawę?

?????????????????????????????????????..

 

Zestawy M 380 / 430


Jeżeli jesteś wędkarzem to wiedz, że mamy łodzie opracowane z myślą o Twoich wymaganiach. Unikalna, bardzo duża szerokość łodzi zapewnia bardzo dobrą stabilność poprzeczną, tak ważną podczas spiningowania, podbierania ryb, czy podczas wypraw w złą pogodę. Projektowane z myślą o użytkowaniu na dużych jeziorach a gdy tego zapragniesz, nawet w trudnych, skandynawskich warunkach morskich charakteryzują się wyjątkowo solidną i wytrzymałą konstrukcją.

Jedną z wielu zalet jest specjalnie zaprojektowana boczna konsola sterowa, umożliwiająca wygodne zajęcie miejsca za kierownicą pośrodku łodzi oraz wysoka owiewka, która osłoni Cię przed wiatrem i bryzgami wody.

Gdzie w ten weekend zarzucisz kotwicę?

M 480

Oferuje wszystkie zalety mniejszych modeli. Jeżeli jesteś jednak zaawansowanym wędkarzem, zwróć szczególną uwagę, że ta łódź ma aż dwa metry szerokości. To rzadkość. W połączeniu z dużą ilością miejsca, równym pokładem oraz licznymi schowkami stanowi doskonałą propozycję na dalekie wyprawy. Wielkość łodzi umożliwia swobodny montaż dużej ilości osprzętu dodatkowego. Jeżeli tylko zechcesz, to dzięki solidniej budowie łodzi, do jej napędu możesz wykorzystać silnik nawet o mocy 50 KM.

Czy już wybrałeś kumpla na wyjazd?

 

M 500 OPEN

Bardzo szybka łódź przeznaczona do turystyki i sportu. Niezastąpiona podczas weekendowych wypadów nad wodę lub wakacyjnych wypraw w nieznane w doborowym towarzystwie. Pełna elegancji i sportowego zacięcia łódź, oferuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesna konsola, wygodne materace, pokład słoneczny i rozkładany stolik z całą pewnością umilą każdą chwilę, którą spędzisz na wodzie ze swoimi przyjaciółmi. Wyjątkowa szerokość i wysokie burty podnoszą poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza najmniejszych członków załogi. Docenisz wszystkie jej zalety gdy zapragniesz chwili spokoju i sięgniesz po wędkę.

Jesteś już umówiony ze wszystkimi na wyjazd?

 

M 525 OPEN

Pełna elegancji, z dużym pokładem słonecznym w części dziobowej i wygodną, dwustronną kanapą rufową łódź sprawi, że nawet dalekie wypady nie będą dla twoich bliskich męczące. Centralna konsola sternika wyposażona jest w komfortowe, dwuosobowe siedzisko z regulowanym podparciem, które podczas postoju umożliwia zajęcie dowolnej pozycji w kierunku dziobu lub rufy łodzi. Do napędu łodzi z powodzeniem może być już stosowany silnik o mocy 50 KM. Zapewnia on dużo frajdy zaspokajając się przy tym bardzo niewielką ilością paliwa. Na jednym zbiorniku paliwa odwiedzisz miejsca, które dla innych nie będą osiągalne.

Kiedy wyruszasz na kolejną wyprawę?

 

M 550 PILOT HOUSE

Jeżeli często spędzasz wolny czas na wodzie, to już niejednokrotnie na własnej skórze przekonałeś się jak szybko może popsuć się pogoda. Zadziwiające jest również to, jak szybko zadowolenie i radość z pływania może się zmienić w rezygnację i znużenie. Poznaj więc naszą propozycję łodzi na każde warunki. Gdy zaskoczy Cię nagła ulewa czy porywisty wiatr, to już nie będziesz musiał się rozglądać za najbliższym portem. Łap więc ryby, odpoczywaj z rodziną lub baw się w gronie znajomych i nie martw się o to, jaka będzie pogoda.

Jaką prognozę zapowiadają na weekend?

 

M 560 WALKAROUND

Jeżeli właśnie dostrzegłeś w sobie duszę odkrywcy i szukasz uniwersalnej łodzi służącej do zabawy, wędkowania czy motorowodnej szwędaczki, to właśnie tą łodzią powinieneś się zainteresować. Szybka, zwinna a gdy tylko zechcesz odkryć nowe, urocze zakątki, to bez problemu zaczepisz ją za hak swojego samochodu by wyruszyć w drogę. Obszerna kabina i rufowy, składany pokład słoneczny z pewnością umili każdy Twój wypad za miasto. Jeżeli tylko zechcesz, to nie będzie już miejsc, w których nie będziesz mógł rzucić swojej kotwicy.

Poczułeś już radość odkrywcy?

 

M 670 SPORT

Jeżeli ponad wszystko lubisz przestrzeń, wygodę i dobre towarzystwo, a od czasu do czasu lubisz wyprostować kości po ciężkim tygodniu, to na pokładzie tej łodzi poczujesz się jak w domu. W kokpicie posiada duży narożnik wokół stolika, który łatwo możesz zmienić w olbrzymi pokład słoneczny, a gdy zaskoczy Cię zła pogoda również i część sypialną kabiny możesz łatwo zmienić w stolik i wygodne miejsce do siedzenia. Idealna do uprawiania sporów wodnych, turystyki a wygodne zejście na rufę z pewnością docenią również osoby wędkujące z jej pokładu.

Czy już masz plany na najbliższy weekend?

 

M 700 CAMPING CRUISER

Oczekujesz niezależności i lubisz spędzać wolny czas w komforcie?

Jak żadna inna łódź tej wielkości oferuje dużo miejsca i przestrzeni. Idealna na długie wypady weekendowe, uniezależnia Ciebie i Twoich bliskich od kaprysów pogody. Jak nigdy dotąd sporty wodne, wędkarstwo czy po prostu chęć obcowania z przyrodą nie będą aż tak przyjemne. Kto powiedział, że nie możesz wypić filiżanki doskonałej kawy w urokliwej zatoczce oglądając zachód słońca?