Home Łodzie Hybrydowe

Łodzie Hybrydowe BRIG są sprzedawane aż w 35 krajach świata. Użytkowane na akwenach Oceanu Indyjskiego, Atlantyku, Pacyfiku czy zimnych wodach Morza Norweskiego wszędzie zyskały uznanie użytkowników. Ponadprzeciętna dbałość nawet o najdrobniejsze detale powodują, że oprócz jakości, oferują dodatkowo piękno i styl, którym możesz się cieszyć na wodzie. Dopracowane właściwości nautyczne kadłubów w połączeniu z wieloma innymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu budowy łodzi powodują, iż niewiele innych łodzi tego typu jest w stanie dotrzymać im kroku na wodzie.

Do produkcji tub pneumatycznych wykorzystywany jest pięciowarstwowy Mirasol?

z wewnętrzną strukturą stabilizująco-wzmacniającą. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na działanie paliw i smarów oraz w odróżnieniu od materiałów wytwarzanych na gazie gumy, stosowanych przez innych producentów, charakteryzuje się znacznie wyższą odpornością na działanie promieniowania UV oraz innych czynników atmosferycznych i środowiskowych, tak zabójczych dla łodzi tego typu. Dzięki temu łodzie BRIG nawet po wielu latach wyglądają bardzo estetycznie.

Czterosuwowe silniki Honda starannie wyselekcjonowane modele zapewniają łodziom BRIG wyjątkowe właściwości na wodzie. Niezależnie czy chcesz użyć silnika o mocy 10 czy 150 KM to wiedz, że nie mają one sobie równych pod każdym względem. Jeżeli zależy Ci na niskim poziomie hałasu, błyskawicznym przyspieszeniu czy najniższym zużyciu paliwa, to silnik Honda z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Teraz do naszej oferty dołączyły również najnowocześniejsze modele silników BF 50 i BF 60, wyposażone w rozwiązania techniczne, których nie znajdziesz w żadnym innym silniku.

Jeżeli szukasz więcej informacji na ich temat odwiedź zakładkę poświęconą silnikom zaburtowym.

Zapraszamy na naszą wyprawę?

?????????????????????????????????????..

BRIG FALCON 275 / 300 / 330 /360

Te bardzo lekkie modele RIB-ów w zależności od potrzeb mogą być z powodzeniem napędzane silnikami od 5 do 30 KM. Jeżeli potrzebujesz niewielkiej i dzielnej łodzi aby dopłynąć z pokładu swojej żaglówki do brzegu czy w szkółce żeglarskiej asekurujesz dzieci, to właśnie te łodzie stanowią idealną propozycję dla Ciebie.

W zależności od potrzeb możesz wybrać model wyposażony w ławki dla sternika i załogi, dwuosobową konsolę typu jokey lub w łodzi Falcon 360 wygodny pakiet De Luxe z konsolą sterową i kanapą w części rufowej.

Ile przeznaczyłeś miejsca na swoim jachcie na łódź pomocniczą?

 

BRIG FALCON 400 / 450 SPORT

Bardzo lekkie i mobilne łodzie o długości 4,0 lub 4,5 metra w zależności od potrzeb występują w dwóch wersjach wyposażenia: SPORT lub DE LUXE.

Wersje SPORT posiadają konsolę sterową typu jokey z przekładnią kierowniczą i układem zdalnego sterowania silnikiem. Posiadają również schowek dziobowy z odpływem wody, uchwyty do holowania i dostępny opcjonalnie nierdzewny maszt nawigacyjny. Jeżeli szukasz łodzi do asekuracji lub często zmieniasz miejsce swojego odpoczynku podczas weekendowych wypadów aby pobawić się na wodzie to jest to właśnie propozycja dla Ciebie.

Czy już wymyśliłeś zadanie dla tej łodzi?

 

BRIG FALCON 400 / 450 DE LUXE

Jeżeli szukasz niewielkiej łodzi hybrydowej aby poskakać po falach, to pakiet wyposażenia składający się z bocznej konsoli sterowej, kanapy rufowej i dostępnego w opcji pokładu słonecznego zapewni Ci dodatkowo więcej wygody. Wyposażenie to czyni łódź jeszcze bardziej uniwersalną. Po skończonej zabawie możesz bowiem złapać chwilę oddechu i wygodnie rozprostować kości na jej pokładzie.

Podobnie jak modele w wersji SPORT posiadają schowek dziobowy z odpływem wody, uchwyty do holowania oraz mogą być wyposażone opcjonalnie w nierdzewny maszt nawigacyjny.

Czy wybrałeś już miejsce kolejnego wypadu?

 

BRIG FALCON 500 SPORT

Posiada te same zalety co mniejsze modele oferując jednocześnie więcej miejsca. Zapewnia to więcej swobody i komfortu pokładzie, tak ważnego przy liczniejszej załodze. Bez najmniejszego problemu możesz ją holować za samochodem osobowym i za każdym razem odkrywać uroki nowych, pięknych miejsc.

W odróżnieniu od poprzednich modeli posada aż dwa schowki dziobowe, umożliwiające spakowanie bagaży i wyposażenia łodzi. Oprócz większej długości, łódź ta jest również aż o dwadzieścia centymetrów szersza dzięki czemu, poczujesz się jeszcze bardziej bezpieczny skacząc po falach. Jej olbrzymie zalety takie jak szybkość, zwrotność i mobilność są doceniane również przez służby zawodowo pracujące na wodzie.

Czy wybrałeś już do niej model silnika?

BRIG FALCON 500 DE LUXE

Łódź w tej konfiguracji jest najczęściej wybierana przez klientów aktywnie spędzających wolny czas nad wodą. Jej zalety z pewnością docenią osoby uprawiające sporty wodne jak i turystykę motorowodną. Z uwagi na łatwy transport za każdym samochodem osobowym są również częstym towarzyszem rodzinnych wyjazdów wakacyjnych nad ciepłe akweny południowej Europy. Modułowy pakiet wyposażenia umożliwia aranżację pokładu według własnego gustu i potrzeb. Dwa duże schowki dziobowe mogą być połączone z przednim siedziskiem konsoli sterowej za pomocą dostępnego opcjonalnie pokładu słonecznego, tworząc wygodne i komfortowe miejsce odpoczynku. Pod kanapą rufową znajduje się duży, zamykany schowek, tak bardzo przydatny podczas dłuższych wypadów. Łódź w tej konfiguracji posiada elegancką konsolę sterową z przyciemnianą owiewką i relingiem ochronnym mieszczącą a aż pięć wskaźników oraz przygotowane miejsce do zainstalowania kompasu. Żadna inna łódź tej wielkości nie jest aż tak elegancka.

Komu w pierwszej kolejności pokażesz swoją nową łódź?

 

BRIG EAGLE 380

To najmniejsza z serii luksusowych i bardzo szybkich łodzi hybrydowych tej marki.

Każdy jej detal został zaprojektowany tak aby cieszyć oko oraz zapewnić maksymalne osiągi na wodzie. Unikalna konstrukcja tej niespełna czterometrowej łodzi umożliwia zastosowanie do napędu silnika o mocy aż 50KM. Efekt może być tylko jeden. Niewiarygodna prędkość, zwrotność i dzika radość za każdym razem gdy tylko usiądziesz za jej sterami. Jeżeli masz tylko chwilkę czasu i ponad wszystko lubisz dobrą zabawę to spójrz na tą pigułkę adrenaliny w czystej formie.

Czy już zatankowałeś łódkę?

 

BRIG EAGLE 500

Pięć metrów długości i silnik o mocy 90 KM wyposażony w system zmiennych faz rozrządu - czemu nie!!!

Po skończonej, szaleńczej przejażdżce możesz rozkoszować się na jej pokładzie każdą wolną chwilą. Duży i wygodny pokład słoneczny, który łatwo zmienić w wygodny stolik pokładowy, pięć dużych schowków czy prysznic pokładowy ze słodką wodą abyś mógł spłukać z siebie sól po kąpieli w uroczej zatoczce, to wszystko znajdziesz na pokładzie tej łodzi hybrydowej. Zarówno elegancki wygląd, wyposażenie jak i jej zachowanie na wodzie nie mają sobie równych w tej klasie.

Wszyscy znajomi długo będą pamiętali czas spędzony na jej pokładzie w Twoim towarzystwie.

Kto powiedział, że ta łódź powstała tylko w celu zapewnienia stałej dawki adrenaliny?

 

BRIG EAGLE 645

 

Jeżeli oprócz dobrej zabawy oczekujesz jeszcze odrobiny luksusu i prestiżu, to możemy obiecać, że Twoja nowa łódź z całą pewnością przyciągnie spojrzenia innych gdy będzie zacumowana w porcie. Elegancja, styl, funkcjonalność i jakość wykonania powodują, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

Duża ilość praktycznych schowków, składany stolik, duży pokład słoneczny, wygodne uchwyty na napoje, czy prysznic pokładowy umilą każdą chwilę, którą spędzisz na jej pokładzie ze znajomymi. Jak każda łódź z serii Eagle posiada dno wysunięte poza linię pawęży. To unikalne rozwiązanie zapewnia łodzi bardzo szybkie wyjście w ślizg oraz zapewnia dodatkową powierzchnię stabilizację łódź podczas ciasnych skrętów czy skoków przez fale. Abyś mógł się dłużej cieszyć pobytem na łonie przyrody lub odwiedzać dalsze, urocze zakątki łódź tą wyposażono w zbiornik paliwa o pojemności aż 200 litrów.

Jaki obierasz kurs?